DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ

V úterý 14.5. 2013 se v Táboře konalo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů.

Družstva mladších (5. a 6. ročník) a starších žáků (7. až 9. ročník) soutěžila v 5 disciplínách: dopravních testech, jízdě na dopravním hřišti, jízdě zručnosti, první pomoci a nově práci s mapou. Obě hlídky naší školy si vedly na výbornou a odměnou mladším žákům za jejich výkon bylo celkové třetí místo. Bronzovou příčku vybojovali: Kateřina Bílá (5.B), Amálie Šťastná (6.A), Jiří Brt a Erik Himpan(oba 6.B).

Za starší žáky soutěžili: Veronika Čermáková, Veronika Papačová (obě 8.B), Filip Žemlička (7.B) a Ondřej Diviš (7.A), kteří obsadili neoblíbené 4. místo, ale i oni byli spokojeni. Mezi jednotlivci byla nejlepší Katka Bílá, která se celkově umístila na 8. místě a mezi staršími Filip Žemlička na 6. místě. Všem žákům gratuluji a děkuji za odvahu a bojovnost, kterou předvedli. LK

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Květen 2013 14:04)